Opony Kormoran

Kormoran to polska marka o wieloletnie tradycji  należąca do klasy ekonomicznej. Obecnie polski producent należy do słynnego, francuskiego koncernu Michelin. Opony Kormoran charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Opony Kormoran to dobrej jakości opony do samochodów osobowych, typu SUV, dostawczych, a także wyścigowych.

Wybierz rozmiar opon Kormoran

Najpopularniejsze rozmiary opon Kormoran

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Kormoran

Producent opon o długoletniej tradycji, którego początki sięgają lat 30 dwudziestego wieku. W latach 50 rozpoczęto produkcję opon samochodowych tak aby w roku 1994 połączyć się z polskim producentem ogumienia Stomil-Olsztyn. W ten sposób rozpoczęła się wielka przygoda trwająca do dziś dzięki, której setki tysięcy polskich kierowców może zakupić dobre i tanie opony, które w tej chwili są produkowane pod szyldem francuskiego koncernu Michelin.

Tanie opony Kormoran - stabilność i bezpieczeństwo

Kormoran zapewnia koncernowi Michelin dostęp do klientów poszukujących tańszych opon z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu jazdy przy jednoczesnym uwzględnieniu lokalnych dróg, specyfiki jazdy europejskich kierowców oraz potrzeb osób pragnących dokonać umiarkowanego wydatku finansowego. Technologie zaczerpnięte z wyższych marek takich jak Kleber, BFGoodrich, czy Michelin sprawiają, że opony Kormoran zajmują stabilne miejsce na rynku opon ekonomicznych.

Nowatorskie rozwiązania opon Kormoran przepisem na sukces

Aby zapewnić klientom stały dostęp do opon dobrej klasy inżynierowie muszą cały czas pracować nad poprawą kształtów bieżnika, udoskonaleniem mieszanek gumy, dodatkami poprawiającymi jakość i przyczepność gotowej opony itd. Kormoran skutecznie konkuruje z innymi markami dostępnymi na naszym rynku jak również z oponami produkowanymi w Azji. Ważnym wyróżnikiem oprócz ceny, która oscyluje na bardzo podobnym poziomie jest wyższa jakość, czego dowodem są bardzo pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów.

Historia marki Kormoran

Historia marki Kormoran jest ściśle związana z działającym od wielu lat Stomilem- Olsztyn. W latach 50 rozpoczęto produkcję opon samochodowych tak aby w roku 1994 połączyć się z polskim producentem ogumienia Stomil-Olsztyn. W ten sposób rozpoczęła się wielka przygoda trwająca do dziś dzięki, której setki tysięcy polskich kierowców może zakupić dobre i tanie opony. Nazwa marki jest związana z regionem, w którym działa fabryka czyli malowniczymi terenami Warmii i Mazur.

Kormoran- współpraca z Michelin

W połowie lat 90 tych ubiegłego wieku Kormoran został przejęty przez  koncern Michelin. Obecnie polska fabryka opon należy do największych należących do francuskiego giganta. Współpraca z Michelin wpłynęła na wzrost popularności opon w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Chorwacji i Macedonii. Polskie opony wyróżnia bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow