Opony Radar

Radar to singapurska marka należąca do segmentu budżetowego, która w ciągu zaledwie 15 lat zdobyła uznanie kierowców na całym świecie. Radar to dobrej jakości opony w korzystnej cenie przeznaczone do samochodów osobowych, typu SUV i lekkich ciężarówek. Singapurska marka stale poszerza swoją ofertę, a ogumienie marki dostępne jest w ponad 80 krajach, również europejskich.

Wybierz rozmiar opon Radar

Najpopularniejsze rozmiary opon Radar

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl na Ceneo

4,5/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Radar

 

Radar- nowoczesne opony segmentu ekonomicznego

Singapurskie opony zdobywają coraz większe uznanie wśród kierowców na całym świecie. Stały rozwój technologiczny oraz coraz większa siec dystrybucji pozwala na zdobycie kolejnych rynków. Największe uznanie Radar znalazł na rynkach azjatyckich, głównie w Malezji i Japonii. Jednak celem ambitnego twórcy i szefa singapurskiej marki było zdobycie Stanów Zjednoczonych. W chwili obecnej, do USA trafia ponad połowa produkowanych opon. Europejczycy również docenili opony singapurskiego producenta. Sporym uznaniem produkty Radar cieszą się w Estonii, Wielkiej Brytanii, na Cyprze, Malcie i Węgrzech. W ofercie Radar znajduje się 25 modeli przeznaczonych do samochodów osobowych, SUVów i lekkich ciężarówek. Obecna w ponad 80 krajach stale udoskonala technologie produkcji opon oraz dba o pozytywny wizerunek firmy. Do ciekawostek należy fakt, że Radar wspiera walkę z rakiem piersi, jako jedyna firma na świecie. Historia i ekspansja marki pozwala przypuszczać, że Radar może stać się liczącym graczem na rynku oponiarskim. Warto samemu przekonać się o jakości oferowanych produktów.

Historia marki Radar

Krótka, bo zaledwie od 2006 roku, historia rozwoju marki pokazuje jak urzeczywistnić słynną maksymę biznesu " Myślisz lokalnie, a działasz globalnie". Należąca do singapurskiego koncernu Omni United marka, bardzo dobrze radzi sobie wśród producentów opon. Co ciekawe, Radar nie posiada własnych fabryk i są produkowane w przedsiębiorstwach współpracujących z Omni United z takich krajów jak: Indie, Indonezja, Sri lanka oraz Chiny. Według zamysłu prezesa Omni United GS Sareena, singapurska ma być "Ikeą oponiarstwa" i wszelkie działania marki zmierzają do realizacji tego planu.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl