Bridgestone Turanza T005

Opony letnie Turanza T005 o doskonałej przyczepności i wytrzymałości na ścieranie

Opony oferują jedne z najlepszych w swojej klasie parametrów w zakresie hamowania i pewnego pokonywania zakrętów. Zostały zaprojektowane z myślą o tym, żeby zapewnić kontrolę nawet w trudnych warunkach drogowych.

Zoptymalizowany wzór bieżnika Turanza T005

Połączenia pomiędzy klockami barku zwiększają odporność na odkształcenia, równoważąc nacisk na bark podczas hamowania. Dodatkowo zastosowanie dużych szczelin w barku bieżnika zaowocowało usprawnieniem przekierowywania wody. Inżynierowie firmy Bridgestone zadbali o zoptymalizowane rozmieszczenie wypustek w środkowej części bieżnika opony Bridgestone Turanza T005.

Wysokokrzemionkowa mieszanka Nano Pro-Tech™

Opony Bridgestone Turanza T005 otrzymały wydajniejszą mieszankę, co przełożyło się na najwyższe przyleganie w punkcie styku, zwiększając tym samym przyczepność na mokrej nawierzchni. Nowa technologia tworzenia mieszanki opon wpłynęła na usprawnienie rozprowadzania krzemionki.

Udoskonalona osnowa ze stali i poliestru

Firma Bridgestone od lat znana jest z produkcji opon z długimi przebiegami. Tym razem inżynierowie chcieli przesunąć granicę jeszcze dalej. Opony Bridgestone Turanza T005 otrzymały udoskonaloną osnowę z połączenia stali i sztywnego poliestru. Uzyskano w ten sposób doskonałe parametry jezdne, które przekładają się na pewność prowadzenia autem. Udało się zmniejszyć również opory toczenia, dzięki temu zmniejszono zużycie paliwa i emisję CO2.

Popularne rozmiary opon Bridgestone Turanza T005

Pozostałe opony w ofercie Bridgestone Turanza T005

Wpisy na blogu powiązane z Bridgestone Turanza T005

Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 06.11.2018

To pytania zasadnicze, szczególnie przy naszej zmiennej pogodzie. Dla większości kierowców względy bezpieczeństwa własnego jak i pozostałych uczestników ruchu to silne argumenty. Jak zatem wytłumaczyć zachowania części kierowców traktujących opony letnie jako idealne do całorocznej jazdy? No i oczywiście - kiedy wymienić opony na zimowe?

przeczytaj pełen tekst »
Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Utworzony przez Voida.pl - dnia 15.10.2018

Komplet opon zimowych za około 450-460zł ?!? Opony bieżnikowane przeżywają drugą młodość, a polskie fabryki ciągle ulepszają proces technologiczny. To ciekawa i bezpieczna alternatywa dla opon używanych! Choć są one kojarzone jako jedne z najgorszych opon jakie można kupić, to wielu kierowców szuka właśnie tylko opon bieżnikowanych - skąd te rozbieżności w postrzeganiu nalewek?

przeczytaj pełen tekst »
[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 03.10.2018

Niezwykle ważne pytanie, które bardzo często kierowcy sobie stawiają przed zakupem tanich opon zimowych. Chcemy pomóc rozwiać wątpliwości i odpowiadamy na kilka istotnych kwestii, które mogą zdecydować o podjęciu decyzji o zakupie chińskich opon. Mamy wiele lat doświadczenia w sprzedaży zarówno marek europejskich, jak również opon produkowanych w Chinach i mieliśmy okazję dotknąć i obejrzeć tysiące różnych bieżników i mieszanek gumy.

przeczytaj pełen tekst »
Ranking opon całorocznych 4x4 / SUV [2018/2019]

Ranking opon całorocznych 4x4 / SUV [2018/2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 16.08.2018

Przedstawiamy starannie wyselekcjonowane opony 4x4 / terenowe, które można uznać za opony całoroczne z uwagi na agresywny wzór bieżnika oraz ich właściwości. Nadają się one do zastosowania w autach typu SUV oraz typowych terenówkach. Nasz ranking opiera się m.in. na statystykach sprzedaży w naszym sklepie oraz opiniach naszych klientów. Przy każdym bieżniku zaznaczamy, czy posiadają oznaczenia M+S i 3PMSF, aby jeszcze bardziej pokreślić, że można ich używać bezpiecznie w warunkach zimowych.

przeczytaj pełen tekst »
Opony zimowe Nokian WR SUV 4: doskonała przyczepność w każdych warunkach

Opony zimowe Nokian WR SUV 4: doskonała przyczepność w każdych warunkach

Utworzony przez Voida.pl - dnia 01.08.2018

Opony zimowe Nokian WR SUV 4 to nowość na sezon zima 2018 / 2019. Znakomite właściwości jezdne i doskonała przyczepność pozwalają cieszyć się jazdą w każdych warunkach atmosferycznych. Opony zostały wprost naszpikowane najnowszymi technologiami takimi jak wypustki Snow Claw, mieszanka Nokian WR SUV Winter, czy technologia aramidowej ściany bocznej.

przeczytaj pełen tekst »
Test opon letnich 205/55 r16 [ADAC 2017/2018]

Test opon letnich 205/55 r16 [ADAC 2017/2018]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 30.07.2018

Walka w najpopularniejszym rozmiarze opon letnich 205/55 r16 zawsze jest emocjonująca. Jak w 2018 roku w teście organizacji ADAC wypadły opony klasy premium i czy reszta stawki zmniejsza do nich dystans? Zobacz wyniki testu opon letnich 205/55 r16 oraz naszą interpretację wyników. Niestety nie obyło się bez totalnej klęski jednego z naszych ulubiony producentów...

przeczytaj pełen tekst »

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl